שילוח מוצרים מתכלים

קראו כיצד DSV מסייעת ליבואן הקפה פורטיולי מהולנד ליבא מוצרים מתכלים

קפה פורטיולי הנה חברה בתהליך התרחבות, אשר היתה זקוקה לספק לוגיסטיקה מיומן ואמין.  השירות, השקיפות והגמישות של DSV הם שהעניקו את הערך המוסף לחברה.. 
קפה פורטיולי הוא המפיץ ההולנדי של המותג האיטלקי, וכן של מותג תה מסרי לנקה. בנוסף מפיץ גם מכונות קפה של GIME.                                      
המסעדן אליאס גריגוריו הקים את החברה ב-2011. הלקוחות העיקריים של החברה הינם מסעדות, בתי מלון ובתי קפה וכד'. 

כל מוצרי הקפה של החברה מיובאים בשילוח יבשתי מאיטליה ומוצרי התה מיובאים בשילוח ימי ואווירי מסרי לנקה.
"היות שאנו קטנים ומתמקדים במוצרים טריים, אנו עומדים מול אתגרים לוגיסטיים רבים.
חשוב לנו לשמור על רמות נמוכות של מלאי במחסנים  – כך המוצרים נשארים טריים, וההוצאות מצטמצמות"  כך אומר אליאס גריגוריו, מסעדן.
"רמות המלאי הנמוכות היוו בעיה, כשנכנסה הזמנה גדולה, לא הייתה לנו השפעה על המשלוח ולעתים דברים השתבשו" מסביר אביננדה רמסוד', מנהל.

ייבוא תה מסרי לנקה מציב אתגרים רבים התה מיוצר אך ורק לפי הזמנה, היות שאיננו מעוניינים לאחסנו בכמויות גדולות, לשם שמירת הטריות ולפעמים יכולים לעבור שלושה חודשים בין ההזמנה לאספקה, אני אחראי להובלות, אך איני מומחה" כך אומר רמסוד'. 

הערכה לוגיסטית מחודשת

בשנת 2014 החליטה החברה לבחון מחדש את נושא הלוגיסטיקה: "רצינו לנהל את ההובלות מאיטליה בעצמנו, לכן חיפשנו אחר ספק מיומן. השירות של הספק הקודם לא היה טוב. קיבלתי הרגשה שהם לא התייחסו ברצינות לחברות קטנות, חיפשתי ספק חדש ומצאתי את DSV" אומר רמסוד'. 

לאחרונה אנו משתמשים בשירותי חברת DSV והפעילות זינקה קדימה, "אנו עובדים רק מול צוות אחד של שירות לקוחות, מה שמצמצם את מספר האנשים שצריך לדבר איתם". 
הפעילות בכללותה גדלה מאד מאז המעבר ל-DSV. "המחסן שלנו נמצא במרכז אוטרכט, מוקף רחובות צרים, לפיכך קשה היה להכניס משאית גדולה. DSV פתרה את הבעייה, עם משאית קטנה יותר"

"הודות לקשר הפתוח והישיר עם הלקוח, אנו יכולים ללמוד כיצד לשפר את השירות אף יותר" אומר פטריק ואן אולפט, מנהל שיווק ב-DSV הובלה יבשתית. 

אודות קפה פורטיולי הולנד

פורטיולי הולנד הוא היבואן ההולנדי של קפה פורטיולי. 
בשנת 1958 רכש ג'ורג'ו פורטיולי בר טעימות בבמילאנו, שם החל להפיק תערובות קפה איכותיות. ההצלחה שנחל עודדה אותו להתרחב ולמכור ברחבי איטליה. ב-1989 עברה  החברה למשרדים גדולים יותר, והחלה לייצא לעולם כולו. 
למידע נוסף:  www.portioli.nl 

צור קשר